18 Temmuz 2018 Çarşamba

Evdeki tek minimalist siz olduğunuzda

Türk İşi Minimalizm artık turkisiminimalizm.com'da.
Yazıyı okumak için:

3 yorum:

 1. Cok güzel bir yazı dört gözle bekliyordum cünkü annem ne kadar maximalistse (2kisiyiz ama halen 4 kisilik yasiyoruz yemekler bile öyle yapiliyor 10kisiye rahat yeter )
  bende son 3 aydır minimalist olmaya calisiyorum ve evde bisey bulamadığı zaman benim üstüme kalıyor kesin yine sen atmışsındır diye �� artık izliyiceğim rota belli oldu tesekkür ederim ��

  YanıtlaSil
 2. Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
  Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

  NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Kalkınma Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireyler, şirketler ve kurumsal kurumlar için yıllık faiz oranı düşük olan Ev Finansman Kredileri. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgilenen başvuru sahipleri şunları yapmalı :::::::::::::::::::::::::::
  Aracılığıyla bize ulaşın
  Sadece WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
  Tel .... (+ 44) 7480 729811
  E_mail: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

  YanıtlaSil